1399/01/22

تکذیب لیونل مسی در مورد شایعات انتقال او به اینتر(عکس)

استوری مسی

لیونل مسی، با قرار دادن یک استوری در صفحه اینستاگرام خود کمک مالی برای آزادی رونالدینیو از زندان و شایعات انتقالش به اینتر را تکذیب کرد. طی روزهای اخیر بحث جدایی احتمالی لیونل مسی از بارسلونا و انتقال او به اینتر بسیار داغ بود. از طرف دیگر شبکه تلویزیونی TNTSPORTS نیز اخیراً به این شایعات دامن زد و اعلام کرد که این بازیکن احتمالا بمب تابستانی نراتزوری خواهد بود و از بلوگرانا جدا می‌شود. همچنین شبکه تلویزیونی اخیراً، بعد از زندانی شدن رونالدینیو اعلام کرده بود که برای کمک به این ستاره سابق بارسلونا دست به کار شده و قصد دارد برای آزادی او کمک مالی خود را ارائه دهد؛ موضوعی که البته در همان زمان با تکذیب لیونل مسی نیز روبرو شد.

تکذیب لیونل مسی

ساعاتی پیش اما لیونل مسی با قرار دادن یک استوری در صفحه اینستاگرام خود به شکل رسمی نسبت به این دو شایعه یعنی انتقال به اینتر و کمک مالی برای آزادی رونالدینیو واکنش نشان داد. مسی با قرار دادن این دو خبر از منبع TNTSPORTS و نوشتن هشتگ “اخبار دروغ” هر دوی این شایعات را به طور کلی تکذیب کرد تا به نوعی خیال هواداران بارسلونا از ماندن او در این تیم راحت شود.

تکذیب لیونل مسی

و در آخر

لیونل مسی همچنین در قسمت پایین عکس منتشر شد نوشت: ” هر چیزی که رسانه‌ها درباره باشگاه نیواولد بویز هم گفتند کاملاً غلط است و اتفاق خوبی است که کسی به آنها باور ندارد.” مسی که در سال ۲۰۰۱ از باشگاه محبوب دوران کودکی‌اش، نیوولز اولدبویز آرژانتین به بارسلونا ملحق شده در فصل جاری برای بارسلونا مثل همیشه درخشان ظاهر شده و پیش از وقفه ایجاد شده بر اثر بحران اپیدمی کرونا برای کاتالانها ۲۴ گل به ثمر رسانده بود.

لیونل مسی این روزها در میادین فوتبال حضور ندارد، اما حول اسم کاپیتان بارسلونا همیشه اخبار مختلفی بوده است.

فولورفو دنیایی از ورزش برای تو

امتیاز این نوشته

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار