1399/01/22

گریزمن تحت هر شرایطی فصل بعد در بارسلونا می مانم

گریزمن در بارسلونا میماند تا مبارزه کند

 اخبار حاکی از تمایل بارسلونا به خرید ستاره هایی چون لائوتارو مارتینز و نیمار در فصل تابستان است و در صورت رخ دادن چنین شرایطی، احتمال دارد گریزمان بعد از یک فصل حضور در نیوکمپ از این تیم جدا شود. تیم هایی چون پاری سن ژرمن و اینتر خواهان جذب مهاجم فرانسوی هستند، اما نشریه آ.اس مدعی شد گریزمان هدف دیگری در سر دارد.

گریزمن در بارسلونا میماند

گریزمن در بارسلونا میماند

جذب نیمار و لائوتارو مارتینز توسط بارسلونا

گریزمان حتی در صورتی که بارسا ستاره هایی چون نیمار و لائوتارو مارتینز را در تابستان جذب کند نیز قصد جدایی از بارسلونا را نداشته و می خواهد توانایی های خود را در استادیوم نوکمپ به اثبات برساند.  گرچه گریزمان در این فصل بهترین عملکرد ممکن را نداشته، اما تا به حال با لباس بارسلونا 14 گل به ثمر رسانده که برخی از آنها برای بسیار مهم بوده و گل اول و کلیدی این تیم محسوب می شدند.

تلاش گریزمان برای ماندن در بارسلونا

گریزمان در طول فصل و با گذشت زمان موفق شده همکاری بهتری با لیونل مسی پیدا کند و تصور می کند که فصل بعد قادر است انتظارات باشگاه را برآورده کند. اگر ستاره هایی چون نیمار و لائوتارو به بارسلونا ملحق شوند، رقابت برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی در خط حمله شدید خواهد بود، اما مهاجم فرانسوی می خواهد حتی در این صورت نیز برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی مبارزه کند و هدف او جدایی نیست.

فولورفو دنیایی از فوتبال برای تو

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار