1399/01/22

وقتی لیونل مسی در خیابان راه میرود

بدل لیونل مسی

یه بنده خدایی رو شبیه مسی میکنن و میارن تو خیابون و تظاهر میکنن که مسی هست واکنش مردم دیدنیه پیشنهاد میکنیم که این ویدئو رو ببینی . 

Sep Sport 

 بدل  لیونل مسی در سرتا سر جهان 

مسی ایرانی 

رضا پرستش جوان ایرانی است که علاوه بر شباهت به ستاره آرژانتینی سعی کرده شباهت خود را به این بازیکن بیشتر کند. او مدل مو و ریش خود را همچون مسی کرده و برای معروف کردن خود در یک خبرگزاری با پیراهن تیم ملی آرژانتین حاضر شد.

بدل لیونل مسی رضا پرستش

مسی های برزیلی

 

چند هفته پیش یک آرژانتینی با منتشر کردن یک عکس در شبکه‌های اجتماعی سر و صدای زیادی ایجاد کرد. او عکس یک برزیلی که در آب نبات فروشی کار می‌کرد و شبیه مسی بود را منتشر کرد.

بدل مسی برزیلی

فرد دیگری با بهره بردن از شبکه‌های اجتماعی خود را بدل مهاجم بارسلونا عنوان کرد. او صفحه‌ای در توییتر با نام بدل لیونل مسی ساخت و نوشت: من بدل مسی هستم. این پروفایل را ساختم تا شباهتم را به او نشان دهم. پیش از این فکر می‌کردم این موضوع عجیب است اما اکنون از این شهرت لذت می‌برم 

لیونل مسی در خیابان

مسی اسپانیایی

میگل مارتینس بدل مسی در اسپانیاست و این موضوع باعث شد که او به شهرت دست پیدا کند. شباهت مارتینس به مسی تا حدی بود که توریست‌ها به اشتباه می‌افتادند. با این حال او در زمان جوانی شباهت بیشتری به ستاره آرژانتینی داشت.

بدل اسپانیایی لیونل مسی

برای مطالعه زندگی نامه لیونل مسی کلیک کنید . 

برای دیدن کلیپ های بیشتر کلیک کنید.

مسی

بدل لیونل مسی

SepSport

قبلی «

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار